    Foto's(6)
    2020 HAWKER LPM3-48F-320Y
    Electrical Shop / Warehouse
    Essential Tools & Equipment Inc
    Contactpersoon:Sales Department
    bezoek onze website
    Algemeen
    Categorie
    Electrical Shop / Warehouse
    Fabrikant
    HAWKER
    Model
    LPM3-48F-320Y
    Conditie
    Gebruikt
    Voorraadnummer
    20980
    Omschrijving
    DESCRIPTION Charger is working as it should. Year: 2020 Brand: Hawker Model: LPM3-48F-320Y Output Volts: 24V - 48V Power: 3-Phase 480V Feel free to come on down to check out our inventory. NATIONWIDE SHIPPING AVAILABLE!!! Contact us for a shipping quote. We work with a number of carriers so we can offer reasonable prices Most items are delivered within 10-14 business days from date of purchase. In rare instances, deliveries may take more than 14 business days.