Model: LPM3-48F-320Y
Output Volts: 24V-48V
Power: 3-Phase 480V
Feel ...
Geüpdate: dinsdag, mei 12, 2026 03:00
Locatie: Channelview, Texas, VS
Verkoper: Essential Tools & Equipment Inc
Conditie: Gebruikt
Voorraadnummer: 20980
Omschrijving: DESCRIPTION
Charger is working as it should.
Year: 2020
Brand: Hawker
Model: LPM3-48F-320Y
Output Volts: 24V - 48V
Power: 3-Phase 480V